Szanowni Klienci,

 

    działamy w branży chłodniczej konsekwentnie już od 2006r. Firma COOL CONTROL powstała jako wyraz pasji technicznych jej założyciela – Pana Tomasza Wysockiego, który własnym nazwiskiem postanowił firmować wykonywaną przez siebie pracę.

 

                                                    * * * * *

 

      W ciągu kilku lat funkcjonowania zdobyliśmy istotną pozycję na lokalnym rynku usług chłodniczych, pozyskując rzeszę zadowolonych i powracających do nas Klientów – naszych Partnerów Biznesowych. Od samego początku staramy się uważnie wsłuchiwać w potrzeby naszych Klientów, proponując im dopasowane, maksymalnie zindywidualizowane, jednym słowem „szyte na miarę” rozwiązania techniczne .

    Nabywcom naszych usług zapewniamy kompleksową obsługę, od momentu zdefiniowania obszarów problemowych, poprzez doradztwo w wyborze najwłaściwszych rozwiązań technicznych i sprzętu, a także fachowy montaż i pewny, kompetentny serwis.

     Firma COOL CONTROL Sp. z o.o. to zespół doświadczonych profesjonalistów, gotowych sprostać Państwa najbardziej złożonym i wyśrubowanym wymaganiom w kwestii budowy i serwisu instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Zapraszamy do współpracy !!!

                                       Tomasz Wysocki  Prezes Zarządu